Służba kobiet

Następne nadchodzące wydarzenie

Zapraszamy na spotkanie Kobiet

23 czerwiec 2024
 • 00

  Dni

 • 00

  godziny

 • 00

  minuty

 • 00

  sekundy

„Bycie kobietą nie czyni ze mnie chrześcijanki innego rodzaju, lecz bycie chrześcijanką czyni ze mnie inny rodzaj kobiety”.
E. Elliot

Marzymy o tym, aby każda kobieta w naszej społeczności mogła usłyszeć, jak wyjątkowo jest stworzona, jak bardzo jest kochana i obdarowana. Aby mogła doświadczyć w Jezusie miłości, przebaczenia i nowego życia, w harmonii ze Stwórcą, sobą samą i innymi ludźmi.
Poprzez spotkania w małych grupach, seminaria, konferencje i osobiste rozmowy pomagamy i wspieramy kobiety w odkrywaniu Bożych rozwiązań życiowych problemów w oparciu o Boże Słowo. Pragniemy aby każda kobieta mogła w pełni wykorzystywać swój potencjał i wnosić dobro w życie innych
Raz w miesiącu spotykamy się w gronie niezwykłych kobiet. Każda z nas jest wyjątkowa, cenna i świadoma tego, co Bóg dla nas przygotował. Każde spotkanie to wspólny czas studiowania Bożego Słowa, ale również pogawędki przy kawie i Coś słodkiego dla każdego. Nasze rozmowy dotyczą codziennego życia. Jest to również czas, by wspólnie się pomodlić o siebie nawzajem. Chcemy być kobietami wiary, które nie boją się przeszkód w życiu, ale dzielnie je pokonują dając świadectwo tego, że Jezus jest wspaniały, On żyje i działa tu na ziemi.

Czy jesteś gotowa na to aby to On rozwiązywał Twoje problemy?
Raz w miesiącu spotykamy się w gronie niezwykłych i wyjątkowych kobiet przy kawie i “co nieco” i Bożej radości.
Dołącz do nas a zapewniamy, że spędzisz wspaniały czas w gronie równie wspaniałych kobiet.

Liderki służby Kobiet
Agnieszka Modrzyńska
Sylwia Włodarczyk
Ewa Jakubiak

Strefa fotorelacja z wydarzeń służby kobiet: