PIERWSZY RAZ

Przyjdź taki, jaki jesteś.

 Podczas spotkania spodziewaj się serdecznego powitania, radosnego uwielbiania – czyli muzyki poprzez którą dziękujemy Bogu za to kim jest, oraz inspirującego kazania, które czerpiąc z mądrości zawartej w Biblii, w bardzo praktyczny sposób odnosi się do współczesnej codzienności. Nie trzeba się ubierać ani zachowywać inaczej niż na co dzień – wszyscy jesteśmy tu sobą, czuj się swobodnie.

Jak wygląda nabożeństwo?

ROZPOCZĘCIE

 Nabożeństwo zaczyna się w niedzielę o godz.11.00. Oczywiście można przyjść wcześniej i zająć wygodne miejsce. Nie musisz się martwić – liczba miejsc parkingowych obok Carrefour C.H. Glinki jest wystarczająca, gdyby nie było miejsc przy budynku kościelnym.

W TRAKCIE…

 Podczas nabożeństwa modlimy się i śpiewamy. Jesteśmy kościołem pełnym ekspresji, muzyka i śpiew prowadzona jest „na żywo” z towarzyszącymi instrumentami, możesz dołączyć mając tekst pieśni na ekranie.

Po wspólnym uwielbieniu Boga, słuchamy nauczania, które jest również tłumaczone na język angielski. Możesz również przed wizytą zobaczyć i usłyszeć nas na YouTube: KZ Betel

PO NABOŻEŃSTWIE…

Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich do naszej kawiarni, gdzie będziesz mógł napić się darmowej kawy i herbaty. Jeżeli jesteś pierwszy raz – to właśnie tam, będziesz mógł spotkać nowe osoby, porozmawiać i poprosić o modlitwę.

CO PODCZAS NABOŻEŃSTWA Z DZIEĆMI…

W kościele Betel mamy pomieszczenie dostosowane i dedykowane dla matek z małymi dziećmi. Dzieci starsze mogą wziąć udział w zajęciach szkółki niedzielnej, gdzie w formie zabawy w poszczególnych grupach – uczą się podstawowych prawd biblijnych. .

CZY MUSZĘ BYĆ CZŁONKIEM KOŚCIOŁA BY UCZESTNICZYĆ NA NABOŻEŃSTWIE?

Oczywiście, że nie. Jesteśmy kościołem otwartym, każdy jest mile widziany, niezależnie kim jesteś i skąd pochodzisz. Każda Twoja wizyta jest niezobowiązująca, nie praktykujemy zapisów do kościoła, wierzymy, że decyzja przynależności do kościoła powinna być poprzedzona osobistym spotkaniem z Bogiem i zmianą indywidualnego życia.

CO TO ZA KOŚCIÓŁ?

Jesteśmy chrześcijanami, jednym ze zborów kościoła Zielonoświątkowego w Polsce, którzy zgodnie z Pismem Świętym jako jedynym autorytetem i normą wiary – kroczą i naśladują Jezusa Chrystusa. Życie w relacji z Ojcem, Synem i Duchem Świętym nie jest dla nas religią, ale sposobem na pełnie życia.

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o nas wejdź na zakładkę: kościół – historia.

GDZIE I KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SPOTKANIA.

NABOŻEŃSTWO

Niedziela godz. 11.00 (przy ul. Janikowska 19)

SPOTKANIE MODLITEWNE

Środa godz.18.30 (przy ul. Janikowska 19)

SPOTKANIE MŁODZIEŻOWE

Piątek godz.18.30
Klub Seekers – Janikowska 19 (przy budynku Kz Betel)

GRUPY DOMOWE

Różne lokalizacje i godziny w ciągu całego tygodnia, wszystko dowiesz się